O nas

Od piętnastu lat Truckport Sp. z o. o. należy do czołówki polskich firm zajmujących się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. W tym czasie zdążyliśmy się poznać jako solidny i rzetelny partner biznesowy dla tysięcy klientów z całego świata. W stałej ofercie posiadamy około 200 pojazdów dostępnych od ręki na naszym placu w Dąbrowie k. Opola jak i w Kassel.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów ciężarowych z przeznaczeniem budowlanym takich jak: wywrotki, pojazdy z HDS, betonomieszarki czy pompy do betonu. Ponadto zawsze dysponujemy szeroką gamą maszyn budowlanych jak koparki, ładowarki, dźwigi samojezdne i wiele innych. Naszą ofertę uzupełniają pojazdy specjalistyczne, komunalne, cysterny, ciągniki siodłowe i inne. 

Posiadamy bazę sprawdzonych dostawców z Niemiec oraz innych krajów Europy Zachodniej dzięki której pojazdy przez nas oferowane są najwyższej jakości. W ciągu lat udało nam się wypracować kontakty, które dzisiaj owocują w postaci najlepszej jakości pojazdów. Ponadto często realizujemy specjalne zamówienia dla naszych Klientów według podanej nam specyfikacji. 

 

Wychodząc naprzeciw Waszych potrzeb współpracujemy z wiodącymi w Polsce instytucjami finansującymi, które umożliwiają otrzymanie leasingu bądź kredytu po preferencyjnych warunkach. Możemy również zaproponować interesujące warunki odkupu pojazdów czy rozliczenia na poczet zakupu z naszej oferty. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!