Serwis

Ogólna konserwacja i przygotowanie pojazdów do pracy

W naszym serwisie chętnie pomożemy Ci ze wszystkimi kwestiami związanymi z przygotowaniem pojazdu do pracy oraz konserwacji czy przeglądu technicznego. Nasze usługi oferujemy na bardzo wysokim poziomie z oryginalnymi częściami i w konkurencyjnej cenie.

 

Silnik i skrzynia biegów

Nasz zespół ekspertów chętnie wykona dla Ciebie przegląd silnika i skrzyni biegów. Mamy szerokie doświadczenie jeśli chodzi o producentów niemalże wszystkich marek i typów. Napisz do nas na service@truckport.pl by otrzymać wycenę.

 

Prostowanie podwozia

Nasz nowoczesny obiekt posiada platformę do prostowania podwozia. Od kilku już lat oferujemy usługi w zakresie prostowania podwozi samochodów ciężarowych i przyczep.

 

Tachografy

Nasz zespół wykwalifikowanych serwisantów posiada wszelkie niezbędne umiejętności do skutecznej naprawy, instalacji i kalibracji tachografów.

 

Opony

Chętnie pomożemy przy wymianie opon w samochodach ciężarowych i naczepach na nowe. Posiadamy w ofercie zarówno opony marek premium jak i budżetowe w szerokiej gamie rozmiarów. Jeśli szukasz konkretnej opony i konkretnego bieżnika nie zawahaj się skontaktować z nami już teraz!

 

Blacharstwo i lakiernictwo

W naszym warsztacie znajdują się 2 strefy przygotowania nadwozia i w pełni wyposażona kabina lakiernicza. Mamy duże doświadczenie w pracy z klientami z całej Europy.  Regularnie wykonujemy naprawy powypadkowe dla niemieckich towarzystw ubezpieczeniowych. Nasze usługi blacharsko-lakiernicze stoją na najwyższym poziomie.

 

Piaskowanie

Jeśli potrzebujesz oczyścić jakiś element lub całe podwozie skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w piaskowaniu opartym o różnego rodzaje ziaren i piasków. Niezależnie od wielkości elementów jesteśmy w stanie wypiaskować je i przygotować do lakierowania.