Usługi

Oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces finalizacji zakupu pojazdów i maszyn budowlanych w naszej firmie. 


Dokumenty i certyfikaty
Świadectwo pochodzenia wskazuje kraj produkcji pojazdu i często ułatwia procedurę jego rejestracji. W przypadku maszyn budowlanych pomagamy w uzyskaniu certyfikatu CE. Ponadto oferujemy możliwość wykonania pełnego polskiego badania technicznego lub niemieckiego certyfikatu TÜV.


Tablice rejestracyjne i ubezpieczenie
Oferujemy Państwu różne możliwości tymczasowej rejestracji pojazdu i czasowego ubezpieczenia. W zależnosci od tego czy pojazd będzie eksportowany poza UE czy użytkowany w jej granicach jesteśmy w stanie zorganizować niezbędne tablice i dokumenty w ciągu 1-2 dni roboczych. Ubezpieczenie pojazdów z ważnym badaniem technicznym dostarczamy zwykle w kilka godzin.


Usługi celne i eksportowe
Dedykowany opiekun klienta przeprowadzi dla Państwa procedurę odprawy celnej, przygotuje dokumenty eksportowe EX-A i EUR-1. Współpracujemy z najlepszymi agencjami celnymi dzięki czemu czas oczekiwania na te dokumenty wynosi maksymalnie 1-2 dni roboczych.

 

Transport lądowy i morski
Jesteśmy w stanie dostarczyć zakupiony u nas pojazd lub maszynę budowlaną w dowolne miejsce na Ziemi. Specjalizujemy się w transporcie lądowym na terenie Unii Europejskiej. Ponadto oferujemy możliwość zorganizowania transportu morskiego z portów takich jak Hamburg, Bremenhaven czy Antwerpia.